|
|
|
|
VENT
ABER
|
0
1
|
|
|
|
|
FT
Agg. 0-4
|
|
| | |
|
| 2nd Leg - Aberdeen advance 4-0 on aggregate | |
|
|
|
|
|
FK Jelgava
SLB
|
3
0
|
|
|
|
|
FT
Agg. 3-0
|
|
| | |
|
| 2nd Leg - FK Jelgava advance 3-0 on aggregate | |
|
|
|
|
|
HJKH
Beroe Stara
|
1
0
|
|
|
|
|
FT
Agg. 2-1
|
|
| | |
|
| 2nd Leg - HJK Helsinki advance 2-1 on aggregate | |
|
|
|
|
|
NKL
ROPS
|
3
0
|
|
|
|
|
FT
Agg. 4-1
|
|
| | |
|
| 2nd Leg - NK Lokomotiva advance 4-1 on aggregate | |
|
|
|
|
|
KALJ
HAI
|
1
1
|
|
|
|
|
FT-Pens
Agg. 2-2
|
|
| | |
|
| 2nd Leg - Tied on aggregate - Nomme Kalju advance 5-3 on penalties | |
|
|
|
|
|
TZH
DEBR
|
1
0
|
|
|
|
|
FT
Agg. 3-1
|
|
| | |
|
| 2nd Leg - Torpedo Zhodino advance 3-1 on aggregate | |
|
|
|
|
|
OMON
BJE
|
3
2
|
|
|
|
|
FT
Agg. 3-3
|
|
| | |
|
| 2nd Leg - Tied on aggregate - Beitar Jerusalem win on away goals | |
|
|
|
|
|
LAR
CLF
|
2
0
|
|
|
|
|
FT
Agg. 5-2
|
|
| | |
|
| 2nd Leg - AEK Larnaca advance 5-2 on aggregate | |
|
|
|
|
|
EUR
AIK
|
0
1
|
|
|
|
|
FT
Agg. 0-2
|
|
| | |
|
| 2nd Leg - AIK advance 2-0 on aggregate | |
|
|
|
|
|
FCVA
MID
|
2
2
|
|
|
|
|
FT
Agg. 2-5
|
|
| | |
|
| 2nd Leg - FC Midtjylland advance 5-2 on aggregate | |
|
|
|
|
|
QBR
MTK Budapest
|
2
0
|
|
|
|
|
FT
Agg. 4-1
|
|
| | |
|
| 2nd Leg - FK Qabala advance 4-1 on aggregate | |
|
|
|
|
|
GCZ
REYK
|
2
1
|
|
|
|
|
FT
Agg. 5-4
|
|
| | |
|
| 2nd Leg - Grasshoppers advance 5-4 on aggregate | |
|
|
|
|
|
IFK
PIAS
|
0
0
|
|
|
|
|
FT
Agg. 3-0
|
|
| | |
|
| 2nd Leg - IFK advance 3-0 on aggregate | |
|
|
|
|
|
LEVS
MARI
|
1
1
|
|
|
|
|
FT
Agg. 1-1
|
|
| | |
|
| 2nd Leg - Tied on aggregate - NK Maribor advance on away goals | |
|
|
|
|
|
MTA
KAIR
|
2
1
|
|
|
|
|
FT
Agg. 3-2
|
|
| | |
|
| 2nd Leg - Maccabi Tel-Aviv advance 3-2 on aggregate | |
|
|
|
|
|
ODD
PAS
|
3
1
|
|
|
|
|
AET
Agg. 3-4
|
|
| | |
|
| 2nd Leg - Pas Giannina advance 4-3 on aggregate | |
|
|
|
|
|
SLP
LVT
|
2
0
|
|
|
|
|
FT
Agg. 3-3
|
|
| | |
|
| 2nd Leg - Tied on aggregate - Slavia Prague advance on away goals | |
|
|
|
|
|
STR
SON
|
2
2
|
|
|
|
|
AET
Agg. 3-4
|
|
| | |
|
| 2nd Leg - Sonderjyske advance 4-3 on aggregate | |
|
|
|
|
|
FKKU
VIE
|
1
4
|
|
|
|
|
FT
Agg. 1-5
|
|
| | |
|
| 2nd Leg - Austria Vienna advance 5-1 on aggregate | |
|
|
|
|
|
COQ
VOJ
|
1
2
|
|
|
|
|
FT
Agg. 1-3
|
|
| | |
|
| 2nd Leg - Vojvodina advance 3-1 on aggregate | |
|
|