|
|
|
|
MNSK
RAB
|
3
0
|
|
|
|
|
FT
Agg. 4-1
|
|
| | |
|
| 2nd Leg - Dinamo Minsk win 4-1 on aggregate | |
|
|
|
|
|
LBK
SLB
|
2
1
|
|
|
|
|
FT
Agg. 3-1
|
|
| | |
|
| 2nd Leg - Lyngby win 3-1 on aggregate | |
|
|
|
|
|
FKSU
FKL
|
0
1
|
|
|
|
|
FT
Agg. 2-1
|
|
| | |
|
| 2nd Leg - FK Suduva win 2-1 on aggregate | |
|
|
|
|
|
HJKH
SHKE
|
1
1
|
|
|
|
|
FT
Agg. 2-4
|
|
| | |
|
| 2nd Leg - KF Shkëndija win 4-2 on aggregate | |
|
|
|
|
|
MLAD
SHR
|
2
0
|
|
|
|
|
FT
Agg. 5-2
|
|
| | |
|
| 2nd Leg - Mlada Boleslav win 5-2 on aggregate | |
|
|
|
|
|
TRA
IFK
|
2
1
|
|
|
|
|
FT-Pens
Agg. 3-3
|
|
| | |
|
| 2nd Leg - Tied on aggregate - Trakai advance 5-3 on penalties | |
|
|
|
|
|
VPS Vaasa
BRO
|
2
1
|
|
|
|
|
FT
Agg. 2-3
|
|
| | |
|
| 2nd Leg - Brøndby win 3-2 on aggregate | |
|
|
|
|
|
BRE
SCR
|
0
3
|
|
|
|
|
FT
Agg. 1-4
|
|
| | |
|
| 2nd Leg - SC Rheindorf Altach win 4-1 on aggregate | |
|
|
|
|
|
LAR
CORK
|
1
0
|
|
|
|
|
FT
Agg. 2-0
|
|
| | |
|
| 2nd Leg - AEK Larnaca win 2-0 on aggregate | |
|
|
|
|
|
AIK
ZEL
|
2
0
|
|
|
|
|
FT
Agg. 2-0
|
|
| | |
|
| 2nd Leg - AIK win 2-0 on aggregate | |
|
|
|
|
|
BNEI
TRE
|
2
0
|
|
|
|
|
FT
Agg. 3-1
|
|
| | |
|
| 2nd Leg - Bnei Yehuda win 3-1 on aggregate | |
|
|
|
|
|
MID
FER
|
3
1
|
|
|
|
|
FT
Agg. 7-3
|
|
| | |
|
| 2nd Leg - FC Midtjylland win 7-3 on aggregate | |
|
|
|
|
|
ZAR
APL
|
1
2
|
|
|
|
|
FT
Agg. 1-5
|
|
| | |
|
| 2nd Leg - Apollon Limassol win 5-1 on aggregate | |
|
|
|
|
|
LEVS
HAJD
|
1
2
|
|
|
|
|
FT
Agg. 1-3
|
|
| | |
|
| 2nd Leg - Hajduk Split win 3-1 on aggregate | |
|
|
|
|
|
ODD
FCVA
|
1
0
|
|
|
|
|
FT
Agg. 2-0
|
|
| | |
|
| 2nd Leg - Odds BK advance 2-0 on aggregate | |
|
|
|
|
|
SKBR
MFK
|
0
2
|
|
|
|
|
FT
Agg. 1-2
|
|
| | |
|
| 2nd Leg - MFK Ruzomberok win 2-1 on aggregate | |
|
|
|
|
|
ZIR
ASTR
|
0
0
|
|
|
|
|
FT
Agg. 1-3
|
|
| | |
|
| 2nd Leg - FK Astra Giurgiu win 3-1 on aggregate | |
|
|
|
|
|
BOT
BJE
|
4
0
|
|
|
|
|
FT
Agg. 5-1
|
|
| | |
|
| 2nd Leg - Botev Plovdiv win 5-1 on aggregate | |
|
|
|
|
|
FOLA
BAKU
|
4
1
|
|
|
|
|
FT
Agg. 4-2
|
|
| | |
|
| 2nd Leg - CS Fola Esch win 4-2 on aggregate | |
|
|
|
|
|
UTR
VAL
|
3
1
|
|
|
|
|
FT
Agg. 3-1
|
|
| | |
|
| 2nd Leg - FC Utrecht win 3-1 on aggregate | |
|
|